Strona główna
Poradniki
Forum Podróże

Jak stworzyć nową podróż

Po zalogowaniu się, zobaczysz panel nawigacyjny dostępny tylko dla użytkowników posiadających konto. Aby założyć nową podróż, przejdź do karty "Twoje Podróże" a następnie kliknij "Stwórz podroż":

Pojawi się panel dodawania nowej podróży. Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe. Warto jednak wypełnić przynajmniej kilka pól oznaczonych jako opcjonalne aby ułatwić znalezienie Twojej podróży innym użytkownikom. Poniżej przedstawiamy przykładowy wypełniony formularz:

Podczas zakładania podróży możesz zaznaczyć opcję, która pozwoli Ci na automatyczne założenie wątku dotyczącego Twojej podróży na forum portalu. Pomoże to w promocji Twojej podróży i zwiększy ilość zainteresowanych nią użytkowników. Jako założyciel będziesz moderatorem tego wątku (masz możliwość kasowania w nim postów innych użytkowników). Jeśli chcesz założyć podróż, która będzie widoczna tylko dla Twoich znajomych zaznacz opcję "prywatna".

Zbieranie grupy na podróż

Po założeniu podróży masz do wyboru czekanie, aż użytkownicy sami będą się zapisywać na Twoją podróż lub możesz sam zapraszać nowe osoby na swoją podróż. W przypadku, gdy ktoś zgłosi się na Twoją podróż, możesz potwierdzić lub odrzucić jego kandydaturę. W dowolnym momencie możesz zablokować zgłaszanie nowych kandydatur.

Załóżmy, że poszukujesz osoby, która posiada uprawnienia żeglarskie (np. sternika). W panelu "Osoby" wśród kryteriów wyszukiwania znajdziesz "Umiejętności". Określ pożądaną przez Ciebie umiejętność (tutaj - żeglarstwo) i znajdź w ten sposób osoby z odpowiednimi uprawnieniami. Możesz wysłać tym osobom prywatne wiadomości lub od razu zaprosić je na swoją wycieczkę.

Szukanie podróży

Panel szukania podróży umożliwia znalezienie wycieczek spełniających Twoje kryteria. Typ wycieczki pozwoli Ci na wyszukanie podróży, gdzie dominującą dyscypliną rekreacji będzie np. żeglarstwo. Gdy wybierzesz podróż, w jej karcie pojawi się ikona umożliwiająca zapisanie się na wycieczkę. Jeśli podróż będzie zamknięta przez organizatora lub przedawniona nie będzie możliwe zapisanie do takiej wycieczki.

Email
Hasło
Nie pamiętasz hasła?

Ostatnie zdjęcia

towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy