Strona główna
Poradniki
Forum Podróże

Rafal K


Imię Rafal
Nazwisko K
Wiek 33
Miasto Twierdza Wrocław
Dołączył 06.08.2009
Liczba postów 0
Oferuje nocleg nie
Ostatnia obecność 24.11.2012 12:25

O mnie

My którzy wędrujemy po górach, zawsze przedkładamy upór i wytrwałość w dążeniu do ustalonego celu nad czystą siłę. Wiemy, że każda wysokość, każdy krok muszą być pokonane cierpliwością, ciężką harówką, i że pragnienia nie mogą zastąpić wysiłku. Wiemy, że trzeba się zmierzyć z wieloma trudnościami. Cieszymy się wspaniałymi scenami rozgrywającymi się przed naszymi oczyma: cudownymi wschodami i zachodami słońca, pięknem gór, dolin, jezior, lasów i wodospadów. Kto idzie w góry, musi podjąć się wysiłku. Ale z wysiłku przychodzi siła, pobudzenie wszystkich zdolności, a z poczucia siły rodzi się przyjemność. Powracamy do codziennych zajęć lepiej przygotowani do boju w walce życia i do pokonywania przeszkód na naszych drogach, wzmocnieni i podniesieni na duchu wspomnieniami o minionych wysiłkach i pamięcią o zwycięstwach na tamtych polach bitew.
  &&&&&&&&&&&& amp;&&&&&&&&&&&&&&&& amp;&&&&&&&&&
  Nie wierzę
W latające talerze,
Chyba że żona do ręki je bierze
  &&&&&&&&&&&& amp;&&&&&&&&&&&&&&&& amp;&&&&&&&&&
  niepoprawni politycznie: link do www.fanslask.fuckpc.com/
  &&&&&&& ;&&&&&&&&&&&&&&&& ;&&&&&&&&&&&&&&

Znajomość języków

"Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
na dwa kolory - te najświętsze w Polsce barwy.
Na czystą biel i na gorącą czerwień krwi..."

Galeria zdjęć (53)

Komentarze

Secret :)

To prawda... Wiemy,że nic nie przychodzi łatwo, że człowiek nie odczułby pełnej satysfakcji z odniesionego zwycięstwa i nie doznałby niezwykłego bogactwa ludzkich doświadczeń, gdyby nie trzeba było pokonywać żadnych przeszkód. Weźmy wspinaczkę na górskie szczyty. Wędrówka ta nawet w połowie nie byłaby tak ekscytująca, gdyby nie trzeba było po drodze, przebyć mrocznych dolin i przepaści. To pewne, że charakteru nie wyrabia się w ciszy i spokoju. Tylko chwila próby i cierpienie hartują w nas ducha, rozjaśniają umysł, pobudzają ambicje i czynią sukces możliwym.
  Tak to już w życiu bywa, że przeważnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy ono stawia przed nami wyzwania, by poddać próbie naszą odwagę i pragnienie zmiany. W takich chwilach udawanie czy usprawiedliwianie się, że nie jesteśmy jeszcze gotowi nie na wiele się zda. Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie, a czas nie stoi w miejscu. Często okazuje się, że parę chwil to aż nadto, by zdecydować czy godzimy się na nasz los, czy nie. Trzeba iść naprzód i nie poddając się przeciwnościom losu, dochować wierności własnym przekonaniom i prawdom bo, jak mówi stare chińskie przysłowie: ”Rzeka oczyszcza się płynąc, a człowiek rozwija się idąc do przodu…”


Zaloguj się, aby zobaczyć więcej informacji lub skontaktować się z użytkownikiem
Chętnie odwiedzę

powiększ  

Moje umiejętności

kolarstwo
pływanie
snowboard
trekking
wspinaczka
Email
Hasło
Nie pamiętasz hasła?

Ostatnie zdjęcia

towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy