Strona główna
Poradniki
Forum Podróże

O portalu

Twoja-podróż.pl to serwis społecznościowy skupiający ludzi, których pasją są wszelkiego rodzaju podróże. Portal posiada unikalny zestaw funkcji, zaś jego głównym założeniem jest umożliwienie użytkownikom wybierania się na wspólne wyprawy.

Rozbudowana funkcjonalność portalu oferuje Państwu możliwość stworzenia własnej podróży bądź dołączenia do wycieczki organizowanej przez kogoś innego, jak również dodawanie komentarzy i zgłaszanie sugestii w profilu danej podróży. Miejscem, gdzie mogą Państwo poznać potencjalnych towarzyszy podróży bądź wymieniać się poglądami jest forum. Dla początkujących miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy dział poradniki, gdzie na bieżąco będą zamieszczane teksty zawierające teoretyczne podstawy najpopularniejszych sposobów rekreacji, takich jak narciarstwo czy żeglarstwo.

Nawigację oraz znajdowanie potrzebnych informacji ułatwiają dwa panele wyszukiwania - podróże oraz osoby. Oba panele posiadają funkcję zaawansowanego wyszukiwania, co pozwala na dokładniejsze określenie kryteriów szukania. Jednym z nich jest poziom umiejętności w poszczególnych dziedzinach rekreacji. Znacznie to ułatwia znalezienie osób specjalizujących się w danej dziedzinie jak również posiadających odpowiednie uprawnienia (np. patent żeglarski).

Portal jest nastawiony na rozwój i mamy jeszcze wiele pomysłów, które będziemy sukcesywnie realizować. Nie bez odzewu pozostaną sugestie zgłaszane przez użytkowników, dlatego też w razie pytań lub uwag prosimy o ich zgłaszanie przez formularz kontaktowy.

Email
Hasło
Nie pamiętasz hasła?

Ostatnie zdjęcia

towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy
towarzysz wyprawy